Доставка і оплата

Інтернет-магазин “WheelCo.in.ua” здійснює доставку в усі великі міста України (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми , Житомир, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тенополь, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Бердянськ, Кам’янець-Подільський та інші міста), і в малонаселені пункти, де покриває карта кур’єрської служби.

Нашим клієнтам ми пропонуємо доставку Новою Поштою та Укрпоштою:

  • на відділення по 100%-й передоплаті;
  • кур’єрська доставка по 100%-й передоплаті;
  • доставка сервісом Нової Пошти “Сейф-сервіс”;

Після відправки замовлення, Вам буде надісиланий номер ТТН на телефонний номер, Вайбер або Телеграм, що був зазначений у замовленні.

Забір посилки клієнтом здійснюється згідно з правилами обраної служби доставки.

Оплата замовлення здійснюється клієнтом шляхом переказу грошових коштів в розмірі вартості замовлення на банківську карту, номер якої відображається після оформлення замовлення. Також номер карти буде продубльований в повідомленні нашого менеджера клієнту, який оформив замовлення.

Також наш магазин надає безкоштовну доставку Новою Поштою та Укрпоштою. Акція діє тільки для тих замовлень, вартість яких перевищує 1500 грн., а оплата проведена протягом трьох днів після оформлення замовлення одним платежем. При використанні послуги “Сейф-сервіс” акція не діє. Також якщо в замовленні є акційні товари, то їх вартість не враховується в акції “Безкоштовна доставка”.